Ubytování penzion Pláně Šumava

Současná ubytovací kapacita penzionu je 17 lůžek. K dispozici jsou 2 dvoulůžkové pokoje (bez balkónu), 3 třílůžkové pokoje (s balkónem) a dvoupokojový apartmán až pro 4 osoby (TV, balkon). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (koupelna / WC), součástí apartmánu je kuchyňka, která umožňuje případně soukromé vaření.

Snídaně jsou formou švédských stolů (různé druhy sýrů, různé druhy uzeniny, zelenina), med, marmeláda, tavené sýry, paštiky, jogurty, atd. Večeře je třech chodech - těšit se můžete na poctivou domácí polévku, hlavní chod a dezert či zeleninový salát. Pokud jste vegetariáni, nezapomeňte to nahlásit při rezervaci ubytování, připravíme pro Vás bezmasou variantu.

Pro děti do tří let je možné zapůjčit dětskou postýlku s komplet vybavením za poplatek 80,-Kč na den

Pejsci (kteří nekoušou a nadměrně neštěkají)a další domácí mazlíci jsou vítáni, jejich přítomnost s námi ale prosím domluvte předem. Poplatek za jejich pobyt činí 80,- Kč na den.

Příjezd: 16.00h.-17.30h
Odjezd: do 10.00h.

Aktuální přehled cen ubytování naleznete v sekci Ceník.

Ubytování si můžete objednat v sekci-on-line rezervarční formulář,Vaše případné dotazy zodpovíme na adrese info@penzionplane.cz či na telefonním čísle (+ 420) 602 115 933 (Petr Kotalík). Poté, co obdržíme Vaši rezervaci Vám zašleme fakturu. Splatnost faktury za Váš pobyt je 40 dnů před příjezdem. Rezervace se stává závaznou po uhrazení celé platby za ubytování, a to převodem na účet č.228864075/0300. V případě nedodržení platebních podmínek si vyhrazujeme právo od rezervace ustoupit.

V případě zrušení rezervace do 30ti dnů před termínem pobytu vracíme platbu v plné výši zpět. Při storno pobytu 30 a méně dnů před příjezdem činí vratná částka 0% z uhrazené ceny. Svůj pobyt si můžete pojistit u kterékoliv pojišťovny, v případě potřeby vystavíme doklad o stornování pobytu.

Fotografie jednotlivých pokojů si můžete prohlédnout v sekci Fotogalerie.

Příjmáme tyto platební karty:

Kde nás najdete?Úvod / Ubytování / Půjčovna lyží a kol / Ceník / Fotogalerie / Kontakt / Ubytovací řád

Penzion Pláně
Nové Hutě č. 69, 385 01
Tel: (+ 420) 602 115 933 (Petr Kotalík - objednávky)